36541E2N7JTDG
MFR.Part #
36541E2N7JTDG
JLCPCB Part #
C1333485
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.5A 2.7nH 75mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS