35028K2FT
MFR.Part #
35028K2FT
JLCPCB Part #
C3972058
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS