ROX5SSJ100R
MFR.Part #
ROX5SSJ100R
JLCPCB Part #
C3499217
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS