ERJ-U1DF7323U
MFR.Part #
ERJ-U1DF7323U
JLCPCB Part #
C1861379
Description
-55℃~+155℃ 732kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS