35028K2JT
MFR.Part #
35028K2JT
JLCPCB Part #
C4285447
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS