AC2010FK-071R1L
MFR.Part #
AC2010FK-071R1L
JLCPCB Part #
C5936931
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS