H4P36K5DZA
MFR.Part #
H4P36K5DZA
JLCPCB Part #
C3432182
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS