3430H2F7R5TDF
MFR.Part #
3430H2F7R5TDF
JLCPCB Part #
C20530614
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS