WK73S2HTTER130F
MFR.Part #
WK73S2HTTER130F
JLCPCB Part #
C3925351
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS