RQ73C2B71R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B71R5BTD
JLCPCB Part #
C3926080
Description
-55℃~+155℃ 400mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS