3430A2F7R5TDF
MFR.Part #
3430A2F7R5TDF
JLCPCB Part #
C5512943
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS