TLM2AER018FTD
MFR.Part #
TLM2AER018FTD
JLCPCB Part #
C1710506
Description
18mΩ 250mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS