3430H2F75RTDF
MFR.Part #
3430H2F75RTDF
JLCPCB Part #
C6059343
Description
-55℃~+155℃ 2W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS