3430H2F220KTDF
MFR.Part #
3430H2F220KTDF
JLCPCB Part #
C6676320
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS