3430H2F120KTDF
MFR.Part #
3430H2F120KTDF
JLCPCB Part #
C5892400
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS