3430H2F240KTDF
MFR.Part #
3430H2F240KTDF
JLCPCB Part #
C5501997
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS