3430H2F200KTDF
MFR.Part #
3430H2F200KTDF
JLCPCB Part #
C6676313
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS