AC1020JK-07130RL
MFR.Part #
AC1020JK-07130RL
JLCPCB Part #
C5545781
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS