3430A3F3R0TE
MFR.Part #
3430A3F3R0TE
JLCPCB Part #
C6676248
Description
-55℃~+155℃ 3W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS