3430A3F30RTE
MFR.Part #
3430A3F30RTE
JLCPCB Part #
C5494641
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS