ROX2SJ820K
MFR.Part #
ROX2SJ820K
JLCPCB Part #
C1366758
Description
-55℃~+200℃ 2W 820kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS