3430A3F3R3TE
MFR.Part #
3430A3F3R3TE
JLCPCB Part #
C5494647
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS