3430A2F8R2TDF
MFR.Part #
3430A2F8R2TDF
JLCPCB Part #
C6676222
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS