3430A2F1K6TD
MFR.Part #
3430A2F1K6TD
JLCPCB Part #
C20451452
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS