3430A2F8K2TDF
MFR.Part #
3430A2F8K2TDF
JLCPCB Part #
C7180200
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS