WK73S2ATTD3R16F
MFR.Part #
WK73S2ATTD3R16F
JLCPCB Part #
C3990100
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS