H814K7DCA
MFR.Part #
H814K7DCA
JLCPCB Part #
C1405514
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS