3430A2F11RTD
MFR.Part #
3430A2F11RTD
JLCPCB Part #
C5892289
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS