LTR10EZPJ181
MFR.Part #
LTR10EZPJ181
JLCPCB Part #
C6218799
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS