3430A2F470KTD
MFR.Part #
3430A2F470KTD
JLCPCB Part #
C5892305
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS