3430A2F1K5TD
MFR.Part #
3430A2F1K5TD
JLCPCB Part #
C6385087
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS