3430A2F68RTDF
MFR.Part #
3430A2F68RTDF
JLCPCB Part #
C6676215
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS