3430A3F750RTE
MFR.Part #
3430A3F750RTE
JLCPCB Part #
C20439662
Description
-55℃~+155℃ 3W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS