WK73S2ATTD7R68F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2ATTD7R68F
JLCPCB Part #
C4068169
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS