3430A2F18RTDF
MFR.Part #
3430A2F18RTDF
JLCPCB Part #
C5501782
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS