3430A2F6R8TDF
MFR.Part #
3430A2F6R8TDF
JLCPCB Part #
C6084048
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS