3430A2F30KTDF
MFR.Part #
3430A2F30KTDF
JLCPCB Part #
C5512869
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS