3430A2F33KTDF
MFR.Part #
3430A2F33KTDF
JLCPCB Part #
C6385095
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS