CPF0402B48R7E1
MFR.Part #
CPF0402B48R7E1
JLCPCB Part #
C2093027
Description
-55℃~+155℃ 25V 48.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS