3430A2F36KTDF
MFR.Part #
3430A2F36KTDF
JLCPCB Part #
C6059176
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS