CPF0402B12KE1
MFR.Part #
CPF0402B12KE1
JLCPCB Part #
C2075684
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS