ERJ-B3CJR036V
MFR.Part #
ERJ-B3CJR036V
JLCPCB Part #
C4193686
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 36mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS