3430A2F1K5TDF
MFR.Part #
3430A2F1K5TDF
JLCPCB Part #
C5892293
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS