3430A2F160KTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A2F160KTDF
JLCPCB Part #
C5501779
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS