3430A2F100KTDF
MFR.Part #
3430A2F100KTDF
JLCPCB Part #
C6411139
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS