CJT80270RJJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJT80270RJJ
Description
270Ω 80W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS