WK73S2ATTD9R10F
MFR.Part #
WK73S2ATTD9R10F
JLCPCB Part #
C4031852
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS