MLG0603S43NHTD25
MFR.Part #
MLG0603S43NHTD25
JLCPCB Part #
C6990383
Description
1.3GHz 2.2Ω 43nH 50mA 6@100MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS