MLG0603S13NHTD25
MFR.Part #
MLG0603S13NHTD25
JLCPCB Part #
C1332582
Description
13nH 180mA 2.7GHz 600mΩ 6@100MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS