HQ0603Q8N2JT01
MFR.Part #
HQ0603Q8N2JT01
JLCPCB Part #
C5761743
Description
20@500MHz 300mA 4.5GHz 400mΩ 8.2nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS